Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version

Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version
  • Developer: AndrOyuN
  • Category: apps, Tools
  • Requirements: 4.4 and up
  • Size: 26.9MB
  • Version: 2.301
  • Rate: 2.6
  • Reviews: 41K
  • Price: Free
Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version

Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version

🔰 Exclusively you can download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE apk for mobile via apk-core.com ❤️ quickly and easily.✅


Cover ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK

Download ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK For Android Latest Version

About ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK

???????? Yıllardır Minecraft Pocket Edition’ı İngilizce oynadık. Bu süre zarfında binlerce kişinin Minecraft PE’ye Türkçe dil seçeneğinin gelmesini istediğini gördüm. Onlarca maile ve Change.org kampanyamıza cevap vermeyen Mojang’ı beklemek yerine sizlere Minecraft CE sürümünden portlayıp eksik yüzlerce satırını çevirdiğim Türkçe MCPE eklentisini sunuyorum.

???? Bu uygulama sayesinde Minecraft PE’a güncelleme gelse dahi güncel bir sekilde Türkçe oynayabileceksiniz. Sık sık güncellenen Türkçe dil dosyasıyla sizlere en iyi Minecraft PE Türkçe deneyimini yaşatacağım!

NOT: Türkçe Dil: Minecraft PE uygulaması size Minecraft Pocket Edition’u bedavaya sunmaz. Sadece MCPE’yi Türkçe oynamanızı sağlar. Yamayı oylarken Türkçe Dil: Minecraft PE uygulamasının bedava Minecraft Pocket Edition sunmadığını unutmayın.

⚠️ Bu uygulama stock Minecraft PE içinde bulunmayan bir dille çalışamaz. Örneğin oyunda önceden bulunmayan bir dil olan Vietnamese (vi_VN dil kodu) veya Türkçe dil: Minecraft PE uygulaması dışında kurulumu yapılmış bir Türkçe yama (olası tur_TR, tur_TUR, tr_TUR, tr, TUR dil kodu) bulunduran bir Minecraft PE clientinde bu uygulama çalışamaz. En başarılı kurulumu Minecraft PE Clientiniz içinden dil ayarlarınızı ingilizce ile değiştirip Türkçe Dil: Minecraft PE uygulamasıyla tekrar deneyerek yapabilirsiniz. Bu uygulamada kullanılan dil kodu tr_TR’dir.

Güncelle düğmesi tüm MCPE Türkçe yama kurulumunu sizin için olarak otomatik yapar.
❓ MCPE Türkçe yamanın aktif olması için Türkçe Dil: Minecraft PE uygulamasından yamayı aktif et butonuna basın.
.

NEDEN 0.15.X VE ALTI İÇİN ÇALIŞMIYOR?

0.15.x’te niye çalışmıyor hatta 0.14.x’te niye çalışmıyor gibi birçok soru aldım. Ben de. BU yüzden bu soruyu cevaplamak istiyorum Minecraft PE 0.16.0 Betaları eklenip tam sürümde tam özellik kazanan yeni api desteğini kullanarak bu uygulamayı yazdım. O yüzden eski sürümlerde çalışma imkanı yoktur.

Lütfen Minecraft Pocket Edition güncel sürümünü kullanın. Değişen Minecraft Pocket Edition manifest yapısı dolayısıyla eski sürümlerin otomatik kurulumu desteklenmemektedir.

Bu uygulamanın sponsor sunucusu TürkMCPE.net’tir

Türkçe Dil: Minecraft PE uygulaması Türkçe yama sağlamakla birlikte TürkMCPE Faction Sunucusunu direk Minecraft istemcinize ekleme özelliğine de sahiptir.

OTOMATIK KURULUM HAKKINDA

Minecraft PE 1.0.3 sonrasında güvenlik sebeplerinden dolayı minecraftpe klasörünün sistem yoluna taşınması otomatik kurulumu engellemiştir. Bunun için gelecek sürümlerde ROOT destekli otomatik kurulum seçeneği eklenecek.


-This app is not an official Minecraft product, not approved by or associated with Mojang.
-Bu uygulama resmi bir Minecraft ürünü değildir, Mojang ile bir ilişkisi yoktur.
-Screenshots in game images copyright owner is © 2009-2016 Mojang AB / Mojang Synergies AB
-Ekran görüntülerindeki oyun içi görüntülerinde bir oynama yapılmamış, ekran görüntülerindeki oyun içi görüntülerindeki doku ve resimlerin telif hakkı © 2009-2016 Mojang AB / Mojang Synergies AB ‘ye aittir.

More About ???????? Türkçe Dil: Minecraft PE APK

Package ID com.mcpeturk.dilsecici
App Developer AndrOyuN
App Last Update Time 2020-10-07
App Category Tools
App Requirements 4.4 and up
App Size 26.9MB
App Version 2.301
App Rate 2.6
App Reviews 41K
App Price Free
Get On Google Play Download App Now ( 26.9MB )

All Apk Core APK Files Safe And Clean From Any Viruses Or Malware