Download Pismo Święte APK For Android Latest Version

Download Pismo Święte APK For Android Latest Version
Download Pismo Święte APK For Android Latest Version Download Pismo Święte APK For Android Latest Version Download Pismo Święte APK For Android Latest Version Download Pismo Święte APK For Android Latest Version Download Pismo Święte APK For Android Latest Version Download Pismo Święte APK For Android Latest Version Download Pismo Święte APK For Android Latest Version Download Pismo Święte APK For Android Latest Version Download Pismo Święte APK For Android Latest Version

Download Pismo Święte APK For Android Latest Version

🔰 Exclusively you can download Pismo Święte apk for mobile via apk-core.com ❤️ quickly and easily.✅


Cover Pismo Święte APK

Download Pismo Święte APK For Android Latest Version

About Pismo Święte APK

Spread the love

Witaj!

Oddajemy w Twoje ręce bezpłatną aplikację z tekstem Pisma Świętego Biblii Tysiąclecia. Umożliwia ona czytanie Pisma Świętego w dowolny sposób – ciągły lub wybranymi fragmentami, w czym dodatkowo pomaga opcja dodawania do ulubionych czy zaznaczania wersów markerem. Aplikacja pozwala na przejście do czytań z liturgii Kościoła Katolickiego na każdy dzień, z bezpośrednim dostępem do dnia bieżącego. Zawiera ponadto, systematycznie poszerzaną, listę popularnych modlitw. Co ważne, powyższe funkcjonalności nie wymagają połączenia z internetem i nie zawiera reklam.

Aplikacja daje możliwość modlitwy brewiarzem oraz dostępu do informacji o Świętym z dnia oraz komentarza do czytań z dnia (online).

Tekst Biblii Tysiąclecia (IV i V wydanie) wykorzystany za zgodą wydawnictwa PALLOTTINUM.

Zachęcamy do pobrania aplikacji i wystawienia jej oceny. Z góry dziękujemy wszelkie uwagi i propozycje kolejnych zmian. Polecaj aplikację znajomym i przyjaciołom – nie ona sama jest ważna, ale kontakt ze Słowem, który dzięki niej staje się łatwiejszy.

Prosimy o wsparcie modlitewne i materialne dzieła.

Z Panem Bogiem

(w przypadku niedziałającego odczytywania tekstów prosimy o konfigurację ustawień tekstu na mowę(TTS) w ustawieniach systemowych)

More About Pismo Święte APK

Package ID com.pmp.biblia
App Developer Zespół Pismo Święte
App Last Update Time 2020-04-26
App Category Books & Reference
App Requirements 4.1 and up
App Size 14.3MB
App Version 3.0.44
App Rate 4.1
App Reviews 21K
App Price Free
Get On Google Play Download App Now ( 14.3MB )

All Apk Core APK Files Safe And Clean From Any Viruses Or Malware