Download Mavi APK For Android Latest Version

Download Mavi APK For Android Latest Version
  • Developer: MAVI
  • Category: apps, Shopping
  • Requirements: Varies with device
  • Size: 75.7MB
  • Version: 5.0.13
  • Rate: 4.4
  • Reviews: 21K
  • Price: Free
Download Mavi APK For Android Latest Version Download Mavi APK For Android Latest Version Download Mavi APK For Android Latest Version Download Mavi APK For Android Latest Version Download Mavi APK For Android Latest Version Download Mavi APK For Android Latest Version

Download Mavi APK For Android Latest Version

🔰 Exclusively you can download Mavi apk for mobile via apk-core.com ❤️ quickly and easily.✅


Cover Mavi APK

Download Mavi APK For Android Latest Version

About Mavi APK

Mavi App ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde Mavi alışverişinin keyfini yaşayın. Kartuş Kart’a üye olup sezon alışverişlerinizden puan kazanın, Mavi Mağazalarında kart taşımadan alışveriş yapın ve puanlarınızı kullanın.

– Mavi App ile yüzlerce ürüne dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri hemen sepete ekleyebilirsiniz.
– Kartuş’a üye olup sezon alışverişlerinizden puan kazanabilir, kazandığınız puanları uygulama içerisinden takip edebilir ve sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
– Kartuş Kartınızı uygulamaya kaydedebilir, Mavi Mağazalarında kart taşımadan alışveriş yapmanın ve puanlarınızı kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
– Mavi.com’a üye olarak veya Mavi.com hesabınıza giriş yaparak konforlu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Mavi.com’da oluşturduğunuz sepeti görüntüleyebilir, güncelleyebilir ve daha önce verdiğiniz siparişleri takip edebilirsiniz.
– Kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ödeme yöntemleriyle sipariş verebilir, kredi kartınızı Masterpass güvencesi ile saklayabilir, alışverişinizi hızlı ve güvenli biçimde tamamlayabilirsiniz.
– Bildirim ve Lokasyon izinlerinizi vererek Mavi’deki en güncel fırsat, kampanya ve avantajlardan anında haberdar olabilirsiniz.
– Bulunduğunuz konuma göre size en yakın Mavi Mağazasına tek tıkla ulaşabilirsiniz.
– Beğendiğiniz ürünü barkodla veya sesli arama ile aratarak bulabilir, hemen satın alabilirsiniz. Veya ‘Mağazada Bul’ fonksiyonunu kullanarak size en yakın Mavi Mağazasında kolayca bulabilirsiniz.
– Instagram’da beğenilen ürünlere ‘Keşfet’ sekmesi altından ulaşabilir, stiliniz için ilham veren parçaları hemen satın alabilirsiniz.

More About Mavi APK

Package ID com.mavi.kartus
App Developer MAVI
App Last Update Time 2020-07-10
App Category Shopping
App Requirements Varies with device
App Size 75.7MB
App Version 5.0.13
App Rate 4.4
App Reviews 21K
App Price Free
Get On Google Play Download App Now ( 75.7MB )

All Apk Core APK Files Safe And Clean From Any Viruses Or Malware