Download In-počasí APK For Android Latest Version

Download In-počasí APK For Android Latest Version
  • Developer: InMeteo
  • Category: apps, Weather
  • Requirements: Varies with device
  • Size: 72MB
  • Version: 1.7.9
  • Rate: 4.5
  • Reviews: 15K
  • Price: Free
Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version Download In-počasí APK For Android Latest Version

Download In-počasí APK For Android Latest Version

🔰 Exclusively you can download In-počasí apk for mobile via apk-core.com ❤️ quickly and easily.✅


Cover In-počasí APK

Download In-počasí APK For Android Latest Version

About In-počasí APK

Spread the love

In-počasí je oblíbená česká aplikace, která zobrazí aktuální teplotu venku a předpověď počasí. Údaje jsou aktualizovány každých 30 minut a odpovídají tak vždy skutečným naměřeným hodnotám v daném místě. Teplota je v blízkosti meteorologických stanic udávána na desetinu stupně přesně. Nechybí ani denně aktualizované předpovědi. To vše je zasazené v příjemném a přehledném designu.

Vlastnosti:
– zobrazení aktuální teploty, vlhkosti, srážek, směru a rychlosti větru
– předpověď počasí na 9 dní
– podrobná předpověď na následujících 24 hodin
– klimatické údaje u jednotlivých meteorologických stanic (rekordy, archiv počasí)
– k dispozici je více než 5000 lokalit z ČR
– widget s aktuálním počasí a předpovědí
– zobrazení astronomických údajů (Slunce a Měsíc)
– zobrazení radarových snímků včetně přesné předpovědi na 90 minut

Podrobné předpovědi
Na 24 hodin dopředu v aplikaci naleznete podrobné předpovědi po třech hodinách, které nabídnou ucelený pohled na očekávané počasí v nejbližší době (zahrnují předpověď stavu počasí, teploty, úhrnu srážek a větru). Nechybí samozřejmě ani předpověď na další dny, ale již jen v souhrnném stavu pro celý den.

Nejhustší síť meteorologických stanic
Aplikace data stahuje z husté sítě meteorologických stanic v Česku. Vedle profesionální stanic využívá také soukromé stanice umístěné po celém Česku. V aplikaci se tak vždy díváte na přesné a aktuální údaje změřené v daném místě.

Widgety
Aplikace nabízí celou řadu widgetů na plochu vašeho telefonu. Díky widgetům se dozvíte nejen aktuální teplotu venku a předpověď na další dny, ale i aktuální datum, svátek a čas. Největší formát widgetu zobrazuje hodiny, aktuální teplotu, svátek, datum, počasí na dnešní den a aktualitu. Informace o počasí budete mít vždy po ruce.

Radar
Přesný vývoj srážek si můžete v aplikaci prohlížet pomocí dat z radarů, které zachycují vývoj srážek. Data jsou aktualizována každých 10 minut. K dispozici je i předpověď radaru na následující hodinu.

Předpovědi tvořené českými meteorology
Předpovědi jsou pravidelně aktualizovány a připravovány meteorology z portálu In-počasí. Data pro aplikaci tak vznikají přímo v České republice a jsou pravidelně kontrolovány. Aplikace využívá hustou síť meteorologických stanic po celém našem území. V jejich blízkém okolí se v aplikaci zobrazuje aktuální teplota venku na desetinu stupně přesně.

More About In-počasí APK

Package ID com.johnniek.inpocasi.widget
App Developer InMeteo
App Last Update Time 2019-05-23
App Category Weather
App Requirements Varies with device
App Size 72MB
App Version 1.7.9
App Rate 4.5
App Reviews 15K
App Price Free
Get On Google Play Download App Now ( 72MB )

All Apk Core APK Files Safe And Clean From Any Viruses Or Malware