Download Fanatik APK For Android Latest Version

Download Fanatik APK For Android Latest Version
Download Fanatik APK For Android Latest Version Download Fanatik APK For Android Latest Version Download Fanatik APK For Android Latest Version Download Fanatik APK For Android Latest Version Download Fanatik APK For Android Latest Version Download Fanatik APK For Android Latest Version Download Fanatik APK For Android Latest Version Download Fanatik APK For Android Latest Version Download Fanatik APK For Android Latest Version Download Fanatik APK For Android Latest Version

Download Fanatik APK For Android Latest Version

🔰 Exclusively you can download Fanatik apk for mobile via apk-core.com ❤️ quickly and easily.✅


Cover Fanatik APK

Download Fanatik APK For Android Latest Version

About Fanatik APK

Google Play’deki Fanatik Gazetesi uygulaması ile son dakika spor haberlerini anında öğren, spor yazarlarını ücretsiz oku, maç özetleri ve tüm ligler ile fikstür bilgilerine cebinden ulaş.
Fanatik Gazetesi Mobil Uygulamasında Neler Var?
– Takımını Seç: Fanatik Gazetesi mobil uygulaması ile takımını seçerek takımınla ilgili en doğru ve tarafsız gelişmeleri takip edebilir, puan durumu ve haftalık maçlar ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

– Tüm Futbol Ligleri: Spor Toto Süper lig, Premier lig, La liga, Bundesliga, Şampiyonlar ligi, Uefa Avrupa ligi ve diğer futbol ligleri ile ilgili haberleri, güncel gelişmeleri, maç istatistiklerini, takımlardan transfer gelişmelerini takip edebilirsiniz.

– Tüm Basketbol Ligleri: Türkiye basketbol süper ligi, Euroleague ve diğer ligler ile ilgili haberleri, güncel gelişmeleri, maç istatistiklerini, takımlardan transfer gelişmelerini takip edebilirsiniz.

-espor: League Of Legends, CS:GO, Zula ve diğer espor oyunlarıyla ilgili son haberleri, videoları ve espor takımlarındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

– Süper lig, TFF, A Milli Takım, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Anadolu kulüpleri hakkında anlık bilgileri Fanatik Gazetesi farkıyla okuyabilirsin.
Futbol, Basketbol, Voleybol, espor haberleri Fanatik Gazetesi Google Play Uygulaması ile cebinizde. Fanatik Gazetesinin uzmanlığı ve tarafsız bakış açısı mobil uygulamasında devam ediyor.

More About Fanatik APK

Package ID com.imobilecode.fanatik
App Developer Demirören Yayıncılık ve Gazetecilik A.Ş.
App Last Update Time 2021-01-28
App Category Sports
App Requirements 5.0 and up
App Size 18.5MB
App Version 4.0.6
App Rate 3.8
App Reviews 11K
App Price Free
Get On Google Play Download App Now ( 18.5MB )

All Apk Core APK Files Safe And Clean From Any Viruses Or Malware